Rozwiń swoje umiejętności w obszarze chmury AWS i wspieraj postęp swojej organizacji

OPIS PROGRAMU

Amazon Web Services (AWS) we współpracy z sektorem publicznym uruchomiły program, mający na celu podniesienie kwalifikacji poprzez szkolenie pracowników. Program ten zapewni uczestnikom wiedzę i umiejętności z zakresu chmury AWS, dzięki czemu będą mogli przyspieszyć cyfrową transformację swoich instytucji. Wiedza ta umożliwi wprowadzanie innowacji, budowanie i zabezpieczanie rozwiązań w chmurze, co pozwoli konkurować w projektowaniu i dostarczaniu skalowalnych rozwiązań cyfrowych.

Zainwestuj w siebie z AWS! Podnieś swoje kwalifikacje dzięki szkoleniom z zakresu chmury AWS prowadzonym przez autoryzowany ośrodek szkoleniowy AWS w Polsce.

DLA KOGO JEST PROGRAM?

Uczestniczyć w programie mogą osoby zatrudnione w Sektorze Publicznym.

Szkolenie: Security Engineering on AWS

Ten trzydniowy kurs poprowadzi Cię przez praktyki bezpieczeństwa, które AWS zaleca w celu zwiększenia bezpieczeństwa danych i systemów w chmurze. Nauczysz się efektywnie korzystać z usług bezpieczeństwa AWS, takich jak Amazon Security Lake, Amazon Detective, AWS Control Tower, AWS Secrets Manager, Amazon CloudWatch, Amazon GuardDuty i inne, w celu automatyzacji, ciągłego monitorowania i logowania oraz reagowania na incydenty bezpieczeństwa.
Poznaj szczegóły szkolenia Security Engineering on AWS

Dostępne terminy
Security Engineering on AWS
Data: 8-10 lipca 2024
Język szkolenia: polski
Format szkolenia: online

ZAREJESTRUJ SIĘ

Jak wygląda proces rejestracji do programu?

  1. Wypełnij poniższy formularz
  2. Wybierz termin szkolenia
Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
Email
Wybrane szkolenie
Rejestrując się do programu akceptujesz politykę prywatności oraz regulamin serwisu.