AWS Jam

AWS JAM to seria jednodniowych wydarzeń stworzonych przez Amazon Web Services (AWS), które pozwala uczestnikom na rozwijanie swoich umiejętności oraz eksplorowanie różnych usług dostępnych w ramach platformy AWS. Przeznaczone dla profesjonalistów IT, deweloperów, architektów rozwiązań oraz wszystkich zainteresowanych technologią chmury.

AWS Jam to interaktywne laboratoria, w których uczestnicy mogą eksperymentować z różnymi usługami AWS w kontekście rzeczywistych scenariuszy. Dzięki temu mogą zdobyć praktyczne doświadczenie i zrozumienie, jak wykorzystać potencjał chmury AWS w swoich projektach.

W trakcie AWS Jam uczestnicy pracując samodzielnie lub w zespołach mają dostęp do szerokiej gamy laboratoriów, które obejmują różne dziedziny i poziomy zaawansowania.

AWS Jam oferujemy jako dodatek do autoryzowanego szkolenia. Po skończonym szkoleniu możesz sprawdzić swoje umiejętności rozwiązując realne scenariusze użycia chmury AWS.

Cena: 1800zł netto / os.

Realizuj zaplanowane zadania

Pracując w zespole lub samodzielnie będziesz rozwiązywał zadania bazujące na typowych przypadkach użycia chmury AWS.

Rozwijaj swoje umiejętności

Ucz się najlepszych praktyk od ekspertów AWS, zdobywaj rzeczywiste doświadczenie i rozwiązuj scenariusze zaprojektowane tak, aby nauczyć Cię nowych umiejętności poprzez kontakt z konsolą AWS.

Weryfikuj i śledź swoje postępy

Podczas wydarzenia masz dostęp do wyników w czasie rzeczywistym i dodatkowych wskaźników. Jeśli masz problem z rozwiązaniem możesz skorzystać ze wskazówek. Zautomatyzowana ocena podejścia oceni Twoje rozwiązaniu w oparciu o najlepsze praktyki.