METODY DOSTARCZANIA SZKOLEŃ

Szkolenia w klasie (ILT)
OBECNIE NIEDOSTĘPNE
Szkolenia w klasie - zdalnie (vILT)
Miejsce szkolenia
Sala szkoleniowa
Dowolne miejsce z dostępem do internetu
Prowadzący szkolenie
Certyfikowany instruktor
Certyfikowany instruktor
Dostępność instruktora
Bezpośrednia
Bezpośrednia online
Kontakt z instruktorem i grupą
Bezpośredni
Bezpośredni online
Stanowisko kursanta
PC/Laptop + LCD
Twój komputer
Prywatność środowiska szkoleniowego
Środowisko laboratoriów
Materiały szkoleniowe
Koszty dojazdu i zakwaterowania
Brak

SZKOLENIA W KLASIE - ZDALNIE (vILT)

Szkolenia w formule zdalnej pozwalają zaoszczędzić czas przeznaczony na dojazdy do ośrodka szkoleniowego oraz wyeliminować koszty związane z dojazdami i zakwaterowaniem.

Ciesząc się komfortem własnego biura lub domu weźmiesz udział w szkoleniu korzystając z pełnej interakcji z pozostałymi uczestnikami szkoleniaObraz z dwóch kamer pozwoli Ci poczuć atmosferę szkolenia i obserwować tablicę, a stały kontakt audio z salą szkoleniową sprawi, że pozostaniesz w kontakcie ze wszystkimi uczestnikami.

Wykorzystując zdalny dostęp do środowiska laboratoriów zrealizujesz ćwiczenia praktyczne przy asyście instruktora a środowisko laboratoriów będzie dostępne dla Ciebie przez 14 dni po zakończeniu szkolenia.

FAQ

Nie. W tej metodzie dostarczania szkolenia podłączasz się do sali, w której jest aktualnie realizowane szkolenie i uczestniczysz w nim na żywo. Widzisz obraz z dwóch kamer (kamera sali) (kamera tablicy), słyszysz instruktora i pozostałych kursantów a dzięki wysokiej jakości głośnikom zainstalowanym w sali szkoleniowej wszyscy stacjonarni uczestnicy szkolenia słyszą również Ciebie.

Tak. Dzięki wysokiej jakości głośnikom zainstalowanym w sali szkoleniowej wszyscy stacjonarni uczestnicy szkolenia, w tym trener są z Tobą w stałym kontakcie.

Tak. Dzięki dwóm zainstalowanym niezależnie w sali szkoleniowej kamerom masz stały podgląd na uczestników szkolenia wraz z instruktorem oraz na tablicę. Obraz prezentowany przez instruktora na projektorze jest wyświetlany bezpośrednio na Twoim monitorze.

Tak. Instruktor może w każdej chwili, w odpowiedzi na Twoją prośbę o pomoc podłączyć się do Twojego środowiska laboratoriów i pomóc Tobie w rozwiązaniu problemu.

Tak. Możesz wziąć udział w szkoleniu z dowolnego miejsca z odpowiednio szybkim łączem do internetu. Może to być zacisze Twojego domu, biuro lub lokalizacja naszego partnera.

Dotychczas nie spotkaliśmy się z takim przypadkiem ale zawsze możesz poinformować o tym swojego opiekuna handlowego i wziąć udział w szkoleniu w klasie w najbliższym zaproponowanym terminie, bez ponoszenia żadnych dodatkowych kosztów.

Aby poprawanie podłączyć się do szkolenia potrzebujesz:

  • Słuchawki lub głośniki
  • Mikrofon
  • Dostęp do szerokopasmowego Internetu (min. 1Mbit)
  • Drugi monitor dla pełnego komfortu uczestniczenia w szkoleniu (opcjonalnie)

Aby móc korzystać z książki online potrzebujesz:

SZKOLENIA W KLASIE (OBECNIE NIEDOSTĘPNE)

Szkolenia prowadzone przez certyfikowanych instruktorów odbywają się w salach komputerowych w naszych ośrodkach w Warszawie oraz Poznaniu. Instruktor prowadzący wykład ma do dyspozycji projektor multimedialny. Dzięki bezpośredniemu kontaktowi ze studentami instruktor może na bieżąco odpowiadać na pytania kursantów oraz pomagać im w części praktycznej szkoleń.

Stanowiska szkoleniowe wyposażone są w nowoczesne jednostki komputerowe z ekranami LCD i posiadają dostęp do zaawansowanego środowiska laboratoriów, w których przeprowadzamy ćwiczenia praktyczne.

SZKOLENIA ONDEMAND

CloudTeam On Demand jest odpowiedzią na podstawowe problemy działów IT w zakresie zdobywania nowych kompetencji i aktualizacji wiedzy w zespole.

  • Brak czasu
    Wysłanie istotnego dla funkcjonowania działu IT pracownika na 5 dniowe szkolenie jest często niemożliwe.
  • Ograniczony budżet
    Kwota kilku tysięcy złotych za pojedyncze szkolenie jest często poza zakresem budżetów działu IT.

Dzięki CloudTeam On Demand autoryzowane szkolenia IT mogą być realizowane w dowolnym czasie i bardzo korzystnej cenie. Bez żadnych kompromisów w porównaniu do klasycznego szkolenia w klasie. Sprawdź co otrzymasz w każdym szkoleniu CloudTeam On Demand.

CLOUDTEAM TO TWÓJ ZAUFANY PARTNER W SZKOLENIACH IT OD 20 LAT