CloudTeam, jako wiodący partner szkoleniowy Amazon Web Services Partner Network, oferuje szkolenia umożliwiające zdobycie wiedzy oraz rozwój umiejętności technicznych w zakresie poszczególnych produktów i usług Amazon Web Services.
SZKOLENIA

ESSENTIALS

ARCHITECT

CONTAINERS

DEVELOPER

DEVOPS ENGINEER

MIGRATE AND TRANSFER

OPERATIONS

SECURITY

DARMOWE FILMY INSTRUKTAŻOWE
Wspaniałe wprowadzenie do AWS. Darmowe, dostępne na żądanie filmy instruktażowe i laboratoria oferują krótki przegląd różnych usług AWS. Istnieje osiem dostępnych tematów, od wprowadzenia do EC2, poprzez usługi storage, bazy danych, sieć, bezpieczeństwo, analitykę, zarządzanie po aplikacje Enterprise. Nauczą Cię podstawowych pojęć i zapewnią demonstrację krok po kroku sposobu korzystania z platformy.
SAMODZIELNE LABORATORIA
Laboratoria AWS są przeznaczone do testowania produktów i zdobywania praktycznego doświadczenia w technologii AWS. Zawierają szereg wstępnie zaprojektowanych scenariuszy i przypadków typowych zastosowań i są skutecznym sposobem budowania wiedzy i rozwijania nowych umiejętności w AWS.
Autoryzowane szkolenia AWS prowadzone przez instruktora
Nasze autoryzowane szkolenia techniczne zaprojektowano wokół ról architekta rozwiązań, administratora SysOps i dewelopera - trzech podstawowych ról, które tworzą zespoły inżynierów dostarczania rozwiązań opartych na chmurze. Dodatkowo oferujemy szkolenia wstępne dla osób o profilu technicznym jak i biznesowym oraz kursy specjalistyczne – Big Data, hurtownie danych i bezpieczeństwo w AWS.
Kursy są prowadzone przez certyfikowanych trenerów AWS i obejmują wykłady oraz ćwiczenia praktyczne, pozwalające szybko przyswoić wiedzę dotyczącą budowania wydajnych, bezpiecznych i efektywnych kosztowo środowisk opartych o platformę usług chmurowych AWS.
Certyfikacja
Dla specjalistów IT szukających wiarygodnego potwierdzenia ich wiedzy oraz firm chcących zaprezentować swoje doświadczenie w obszarze technologii Cloud, AWS oferuje dwa poziomy certyfikacji - Associate i Professional, dostępne dla architektów, deweloperów, operatorów systemów, specjalistów bezpieczeństwa i devops’ów. Najnowsze ścieżki specjalistyczne (dostępne w wersji beta) umożliwiają certyfikację w zakresie sieci, bezpieczeństwa i Big Data. Certyfikat AWS Certified Solutions Architect Associate został zwycięzcą rankinu Forbesa w kategorii najlepiej opłacane certyfikacje IT w 2016 roku.

WYBIERZ NAJDOGODNIEJSZĄ METODĘ SZKOLENIA

W KLASIE (ILT)

Preferujesz tradycyjne
szkolenia w klasie?

Zobacz nasze sale

ZDALNIE (vILT)

Preferujesz szkolenie
z instruktorem na żywo?

Zobacz jak wygląda szkolenie

ONDEMAND

Chcesz się uczyć
własnym tempem?

Zobacz jakie to proste

PROMOCJE

W CloudTeam możesz wzbogacić dowolne szkolenie o wybrany przez siebie gadżet!

CLOUDTEAM TO TWÓJ ZAUFANY PARTNER W SZKOLENIACH IT OD 20 LAT