BAZA USŁUG ROZWOJOWYCH - SZKOLENIA DOFINANSOWANE Z UNII EUROPEJSKIEJ

Czym jest Baza Usług Rozwojowych?

Baza Usług Rozwojowych to platforma stworzona przez Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości, na której przedsiębiorcy znajdą usług rozwojowe, takie jak: szkolenia, kursy, studia podyplomowe czy doradztwo.

Szkolenia z katalogu CloudTeam wpisane są do Bazy Usług Rozwojowych i mogą zostać objęte dofinansowaniem z Unii Europejskiej. Jeśli spełnisz kryteria, możesz ubiegać się o dofinansowanie i wziąć udział w naszych szkoleniach.

Zobacz szkolenia CloudTeam dostępne w Bazie Usług Rozwojowych

Jeśli nie znalazłeś na liście szkolenia, które Cię interesuje, skontaktuj się z nami

Dla kogo i na co?

Dofinansowanie mogą uzyskać wyłącznie mikro, małe i średnie przedsiębiorstwa (MSP). Aby sprawdzić spełnianie wszystkich warunków można skorzystać z Kwalifikatora MSP.

Dofinansowanie można uzyskać na usługi rozwojowe w tym na szkolenia i egzaminy. Aby uzyskać wsparcie każda z nich musi zostać powiązana z celami rozwojowymi przedsiębiorstwa. Usługa taka musi zatem przyczyniać się do realizacji celów biznesowych lub do podnoszenia kompetencji/kwalifikacji zatrudnionych pracowników.

Jak wysokie jest dofinansowanie?

W tej kwestii jedno jest pewne – nigdzie nie można dostać mniej, niż 50% ceny usługi. Oczywiście można dostać więcej, a zależy to od zasad obowiązujących w danym województwie. Na tym jednak nie koniec – oprócz wartości procentowych obowiązują również wartości kwotowe. Dotyczą one zazwyczaj maksymalnych stawek przypadających na przedsiębiorstwo czy usługę. Większość Operatorów dysponuje w tym zakresie odgórnie ustalonymi limitami, np. na jedno przedsiębiorstwo. Tutaj różnice mogą być naprawdę duże. Przedsiębiorca ze Szczecina może otrzymać nawet 400 tys. zł, podczas gdy jego kolega z Lublina już tylko 15 tys. zł. Szczegółowe informacje dotyczące dofinansowania w poszczególnych województwach dostępne są tutaj.

Rekrutacja

Rekrutacja trwa we wszystkich województwach, które biorą udział w programie. W projekcie nie biorą udziału województwa mazowieckie i pomorskie. Aby skorzystać z dofinansowania, firma powinna być zarejestrowana w województwie, z którego ubiega się o wsparcie. Samo szkolenie może odbyć się w dowolnym miejscu. Szczegółowe informacje dotyczące dofinansowania w poszczególnych województwach dostępne są tutaj.

Aby wziąć udział w programie, wybierz na platformie interesujące Cię szkolenie. Do każdego województwa przypisany jest Operator, czyli dysponent środków, do którego należycie zgłosić.

Pamiętaj, że jeśli nie znajdziesz w bazie szukanego szkolenia z naszego katalogu, możesz  skontaktować się z nami i poprosić abyśmy je dodali.

Masz dodatkowe pytania? Skontaktuj się z nami!

CLOUDTEAM TO TWÓJ ZAUFANY PARTNER W SZKOLENIACH IT OD 20 LAT