MICROSOFT SOFTWARE ASSURANCE

Software Assurance to forma zakupu oprogramowania Microsoft w ramach umów licencyjnych, która umożliwia korzystanie z najnowszych wersji oprogramowania w czasie trwania umowy. Za zakup licencji w ramach tego programu otrzymują Państwo vouchery na autoryzowane szkolenia Microsoft (Software Assurance Training Vouchers). Vouchery mogą Państwo realizować w naszym ośrodku szkoleniowym, otrzymując dodatkowe korzyści.

Dlaczego powinieneś zrealizować swój Voucher Software Assurance w CloudTeam?

  • Posiadamy kompetencję Microsoft Silver Learning
  • Jesteśmy jednym z największych ośrodków szkoleniowych Microsoft w Polsce
  • Otrzymaliśmy prestiżowe wyróżnienie Microsoft Partner of the Year 2011 oraz 2012 Learning Center
  • Zatrudniamy najlepszych instruktorów, często wyróżnianych m.in. tytułem Microsoft MVP
  • Uczestnik szkolenia ma pełną Gwarancję Satysfakcji, Wiedzy i Inwestycji

Jak wygląda voucher?

Vouchery są dostępne w formie elektronicznej, są imienne, posiadają unikalny numer oraz zawierają dane przyszłego uczestnika szkolenia, takie jak: nazwisko, adres e-mail oraz liczbę dni szkoleniowych.

Jak zamówić voucher?

Na stronie https://www.microsoft.com/licensing/servicecenter (witrynie MVLS- dla klientów z umowami Open i Open subscription) osoba z Państwa firmy posiadająca dostęp do przydzielenia korzyści z Software Assurance zamawia odpowiednią ilość dni szkoleniowych i otrzymuje kod vouchera, który należy następnie przekazać do CloudTeam przy rejestracji na szkolenie. Resztę formalności załatwiamy za Państwa my.