Oferta szkoleniowa CloudTeam

CloudTeam jest jedną z wiodących firm szkoleniowych w branży IT w Polsce, która specjalizuje się w Cloud Computingu, zarówno w zakresie usług doradczych, jak i szkoleniowych.

Działając w całej Polsce, zapewniamy szkolenia Amazon Web Services (AWS) dla CIO, architektów, operatorów systemów oraz programistów. Zakres usług obejmuje również technologie takie jak Microsoft Azure, Microsoft 365, Google Cloud i inne rozwiązania oferowane przez Microsoft, Red Hat, Citrix, Veeam i VMware.

Amazon Web Services (AWS)

AWS jest platformą chmurową, która oferuje szeroki zakres produktów i usług pomagając nowoczesnym firmom działać w coraz szybciej zmieniającym się otoczeniu IT. AWS zapewnia kompleksową infrastrukturę do obsługi aplikacji webowych i mobilnych, przetwarzania danych, przechowywania, archiwizowania oraz wiele innych.

Dowiedz się więcej

Szkolenia AWS

CloudTeam, jako wiodący partner szkoleniowy Amazon Web Services Partner Network, oferuje szkolenia umożliwiające zdobycie wiedzy oraz rozwój umiejętności technicznych w zakresie poszczególnych produktów i usług Amazon Web Services.

AWS Jam

Przetestuj zdobytą na szkoleniu wiedzę rozwiązując realne scenariusze użycia chmury AWS

AWS Jam to dodatkowe, 1-dniowe interaktywne laboratoria, w których uczestnicy mogą eksperymentować z różnymi usługami AWS w kontekście rzeczywistych scenariuszy. Dzięki temu mogą zdobyć praktyczne doświadczenie i zrozumienie, jak wykorzystać potencjał chmury AWS w swoich projektach.

Bezpłatne szkolenia AWS Discovery Day

Zapraszamy na bezpłatne szkolenia poświęcone podstawom Amazon Web Services. Na szkoleniach poznasz koncepcje poszczególnych rozwiązań cloud, co będzie idealnym początkim przygody z chmurą AWS. Szkolenia dostępne są w formule on-demand.

Szkolenia Microsoft

Nasze szkolenia Microsoft pozwolą Ci zbudować niezbędne umiejętności w obszarze rozwiązań chmurowych Azure, Windows Server, SQL Server i wielu innych.

CloudTeam jako wiodący partner szkoleniowy Microsoft w Polsce i jedyny lokalny przedstawiciel Leading Learning Partners Association gwarantuje realizację szkolenia przez najlepszych instruktorów.

Egzamin w cenie szkolenia Microsoft

Do każdego szkolenia Microsoft, otrzymasz egzamin gratis. Możliwość udokumentowania swojej wiedzy nigdy nie była ważniejsza — bądź na bieżąco i uzyskaj certyfikat.

Google Cloud Platform (GCP)

Google Cloud Platform  jest platformą chmurową, dzięki której możesz budować, testować i wdrażać swoje rozwiązania przy użyciu niezawodnej i skalowalnej infrastruktury Google. GCP działa na tej samej infrastrukturze z której korzystają najpopularniejsze usługi Google takie jak wyszukiwarka czy serwis You Tube.

Szkolenia GCP

CloudTeam, jako partner szkoleniowy Google Cloud Platform, oferuje szkolenia umożliwiające zdobycie wiedzy oraz rozwój umiejętności technicznych w zakresie poszczególnych produktów i usług GCP.

Szkolenia Red Hat

CloudTeam, jako partner szkoleniowy Red Hat, oferuje szkolenia umożliwiające zdobycie wiedzy oraz rozwój umiejętności technicznych w zakresie poszczególnych produktów i usług producenta.

Red Hat Learning Subscription

Red Hat Learning Subscription (RHLS) umożliwia dostęp do treści szkoleniowych online firmy Red Hat w ramach jednej rocznej subskrypcji. Jako subskrybent RHLS otrzymujesz możliwość oglądania filmów szkoleniowych, brania udziału w szkoleniach i wykonywania laboratoriów online we własnym tempie.

Pozostałe szkolenia

W swoim portfolio posiadamy także szkolenia innych producentów.

Pewne terminy

Podczas szukania wybranego szkolenia często nie masz pewności, czy odbędzie się ono we wcześniej zaplanowanym terminie. Dużo łatwiej podjąć decyzję jeśli wiesz, że dane szkolenie zostanie zrealizowane.

WYBIERZ NAJDOGODNIEJSZĄ METODĘ SZKOLENIA

W KLASIE (ILT)

Preferujesz tradycyjne
szkolenia w klasie?

Zobacz nasze sale

ZDALNIE (vILT)

Preferujesz szkolenie
z instruktorem na żywo?

Zobacz jak wygląda szkolenie

ONDEMAND

Chcesz się uczyć
własnym tempem?

Zobacz jakie to proste

PROMOCJE

W CloudTeam możesz wzbogacić dowolne szkolenie o wybrany przez siebie gadżet!

CLOUDTEAM TO TWÓJ ZAUFANY PARTNER W SZKOLENIACH IT OD 20 LAT